ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

چوب ترموود در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته است و همچنین توانسته در نمای داخلی و خارجی ساختمان کاربرد داشته باشد. استفاده از چوب در فضای خارجی و نمای چوبی ساختمان به دلایلی همچون زیبایی نمای چوب، طبیعی بودن نمای چوب،ماندگاری، انعطاف در طراحی و اجرا آن را برای طراحان و معماران بسیار جالب توجه کرده است.

که ما قصد داریم ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود را در این مقاله خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

ترموود چیست ؟

یکی از چوب هایی که رشد چشمگیری در سالهای اخیر داشته، چوب ترموود است. این چوب، فرآورده حاصل از چوب طبیعی به شمار آمده و از نقاط قوت بیشتری برخوردار می باشد. به این دلیل که با وجود اعمال فشار و دمای زیاد، نسبت به رطوبت و خیلی از عوامل دیگر، مقاوم گردیده است. اما آنچه که در ادامه می خواهیم راجع به آن صحبت کنیم، رنگ ترموود است.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.

ترموود هم مانند سایر محصولات به رنگ نیاز دارد. البته رنگ کاری ترموود با دو هدف کلی صورت می گیرد. اولین هدف از رنگ آمیزی آن، افزایش زیبایی ظاهری آن است. دومین هدف و شاید مهمترین آن، تقویت چوب ترمووود است. رنگ ترموود از سری رنگ های شفاف محسوب می شود که به عنوان یک لایه روی آن اجرا می گردد. با اجرای این رنگ، مقاومت ترموود نسبت به نور آفتاب، باران و خیلی از عوامل جوی دیگر افزایش می یابد.( بازسازی ترموود )

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

مزایای ترمیم و بازسازی ترمووود

طبیعی است که بعد از مدتی رنگ ترمووود دچار تغییراتی شود. در این زمان است که نیاز به بازسازی و ترمیم رنگ و چوب ترموود احساس خواهد شد. با انجام بازسازی، ظاهر این چوب مثل روز اول، نو به نظر رسیده و در نتیجه، عیوب و نواقص ظاهری آن برطرف خواهند شد. حالا دیگر این محصول که رنگ آن ترمیم و بازسازی شده، باعث زیباتر به نظر رسیدن نمای ساختمان خواهد شد. چرا که امروزه از آن در نماکاری بهره برده و نماهای طبیعی را شکل داده اند.

مزایای بازسازی رنگ ترموود
مزایای بازسازی رنگ ترموود

فواید ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود 

رنگ ترمووود  علاوه بر اینکه این چوب را مقاوم تر گردانده و اثرات سوء عوامل محیطی بر روی این چوب را دفع می سازد؛ آن را از تغییرات ظاهری نیز نجات می دهد. ضمن اینکه باید بگوییم رنگ کاری و یا بازسازی مجدد رنگ ترموود منجر به احیاء ظاهری این چوب خواهد شد. لذا اگر آثاری مثل رنگ پریدگی بر روی این چوب ظاهر شده باشد و رنگ قبلی، جلا و تازگی خود را از دست داده باشد؛ بازسازی رنگ باعث می شود تا این چوب، حتی بهتر از روز اول گردد.( بازسازی ترموود )

در هر حال، حقیقتی که وجود دارد و حتما خود نیز به این حقیقت واقف هستید، این است که رنگ ها دائمی نیستند. پس نباید با یک بار رنگ آمیزی ترموود، این انتظار را داشته باشید که برای همیشه نو و تازه باقی بماند. چه بسا که با گذشت زمان و با وجود عوامل تهدید کننده محیطی، این رنگ دچار تغییراتی خواهد شد. البته این مشکل با بازسازی به خوبی حل شده و نتیجه، همان خواهد شد که انتظار داشتید.

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود
فواید بازسازی رنگ ترمووود

رنگ های مورد استفاده برای بازسازی ترمووود 

همانطور که برای رنگ آمیزی اولیه ترموود از یک سری رنگ های خاص بهره می گیرند. برای بازسازی آن هم مجددا از همین رنگ ها استفاده می نمایند. در ادامه می خواهیم این رنگ ها را نام برده و توضیحاتی را راجع به آنها ارائه دهیم. با ما همراه باشید:

  • رنگ روغنی ترمووود

رنگ هایی که بر پایه روغن هستند، از سری رنگ های شفاف به شمار می آیند. یعنی لایه ای شفاف و بی رنگ را روی چوب ایجاد می کنند. هدف از استفاده این رنگ ها، ایجاد لایه مراقبتی بر روی چوب است. نه رنگ بخشیدن به آن. این رنگ علاوه بر اینکه برای رنگ آمیزی اولیه ترموود انتخاب می شود، برای احیاء آن نیز استفاده می گردد. این رنگ با اجرای مجدد روی چوب، دوباره مقاومت آن را افزایش داده و از این نظر حائز اهمیت و توجه می باشد.

  • رنگ بر پایه آب ترمووود

این رنگ ها دارای تنوع زیادی بوده و ظاهر رنگی و زیبایی را به ترموود اعطا می کنند. مجریان علاوه بر اینکه این رنگ را در ابتدا برای این چوب استفاده می کنند، برای احیاء و بازسازی ترموود هم مجددا به سراغ آن می روند. ممکن است به مرور، ترموود دچار اثرات منفی مثل رنگ پریدگی شود. لذا در این زمان نیاز به رنگ کاری داشته و باید بازسازی آن صورت گیرد.

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود
رنگ بر پایه آب ترمووود

رنگ ترموود چیست و چه کاربردهایی دارد؟

با این کار، علاوه بر اینکه ظاهر این چوب، مانند روز نخست، خواهد شد. دوباره مقاومت آن افزایش پیدا کرده و در نتیجه هیچ یک از آثار ظاهری منفی در آن هویدا نخواهند گشت. هر یک از آلاچیق ها و یا مبلمان های موجود در فضاهای باز که به مرور رنگ پریده می شوند، قابلیت بازسازی با این رنگ را خواهند داشت.

لازم است این نکته مهم را هم در خصوص این رنگ ها بگوییم و آن هم این است که رنگ بر پایه آب، سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته و برای ما انسان ها نیز ضرری نخواهد داشت.( بازسازی ترموود )

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

برای بازسازی رنگ ترموود، باید چه نکاتی را رعایت کرد

سعی کنید برای بازسازی رنگ چوب ترمووودو ترمیم ترموود به سراغ رنگ های با کیفیت بروید. تجربه نشان داده رنگهای متعلق به برندهای معروف، علاوه بر اینکه دارای اعتبار بیشتری هستند، کیفیت به مراتب بهتری هم دارند. لذا استفاده از آنها در هنگام بازسازی، توام با نتایج بهتری خواهد بود. علاوه بر این موضوع، لازم است تا نکته دیگری را هم مد نظر قرار دهید. شما باید برای بازسازی، از یک متخصص کمک بگیرید. اگر خود تخصص کافی در این زمینه ندارید، دست به رنگ نشوید. در این صورت، هم زحماتتان به هدر رفته و هزینه ای هم که بابت خرید رنگ صرف کرده بودید، بر فنا خواهد رفت.( بازسازی ترموود )

البته این کار باعث بروز نتایج اسفناک دیگری هم خواهد شد و آن بروز عوارض و مشکلات جدی در چوب خواهد بود. همانطور که میدانید ترموود یکی از گرانترین و ارزشمندترین انواع چوب محسوب می شود. پس برای اینکه مانع از تخریب این چوب شوید، باید نهایت دقت را در زمان بازسازی رنگ ترمو به خرج دهید.( بازسازی ترموود )

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود
ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

مراحل بازسازی و ترمیم رنگ و چوب ترموود

مراحل مربوط به بازسازی  رنگ و ترمیم ترموود، خیلی زیاد نیست. تمامی این مراحل باید به درستی صورت گیرند تا نتیجه نهایی کار هم عالی از آب در آید. در ادامه به صورت مختصر و مفید به مراحل تعمیر و بازسازی رنگ این چوب اشاره خواهیم کرد:

  1. در مرحله اول، بازدیدهای لازم از چوب صورت می گیرد.( بازسازی ترموود )
  2. پس از آن، عارضه های موجود در چوب شناسایی می شوند.
  3. حالا نوبت تشخیص قطعی این عارضه هاست.( بازسازی ترموود )
  4. سپس بازرسانی که عملیات بازبینی را انجام داده اند، با توجه به نوع چوب وسایر فاکتورهای موجود، پیشنهادهای لازم را ارائه میدهند.
  5. ممکن است برخی از چوب ها سخت باشند و بعضی دیگر هم نرم. لذا فرایند بازسازی آنها با هم فرق خواهد داشت.
  6. در آخر هم بازسازی های لازم توسط مجریان متخصص صورت گرفته و تمام نواقص موجود در چوب، از بین خواهند رفت. به طوری که کوچکترین اثری از آنها باقی نخواهد ماند.( بازسازی ترموود )

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود
ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

رنگ ترموود چیست و چه کاربردهایی دارد؟

انجام تعمیر و بازسازی رنگ و ترمیم ترموود به صورت کاملا تخصصی با شرکت بست چوب

همانطور که گفته شد، تعمیر و بازسازی و ترمیم و بازسازی رنگ و چوب ترمووود، امری است کاملا تخصصی. لذ ا تنها مجریان حرفه ای این کار از عهده انجام آن به خوبی بر می آیند. حال شاید بزرگترین دغدغه شما این باشد که عملیات تعمیر و بازسازی رنگ ترموود را باید به دست چه کسی بسپارید.

شاید پیدا کردن مرکز تخصصی تعمیر و بازسازی رنگ ترموود، کار ساده ای برای شما نباشد. البته حق هم دارید، این کار نیازمند جستجوی فراوان بوده و خود به تنهایی نمی توانید بهترین مرکز تعمیرات و بازسازی رنگ را پیدا کنید.( بازسازی ترموود )

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

اما نیازی به نگرانی در این خصوص نیست. ما به شما کمک خواهیم کرد تا به آنچه که می خواهید، خیلی زود دست پیدا کنید. شما متقاضیان گرامی می توانید از طریق این مجموعه اقدامات لازم را انجام دهید. در اینجا مجریان تخصصی که تجارب و تخصص کافی در زمینه ترمیم رنگ و چوب ترموود را دارند، به شما خدمات مفیدی را ارائه خواهند داد.

تمام امور‌‌‌‌‌ مربوط به تعمیرو بازسازی بانهایت دقت و تمرکز صورت گرفته وحتما رضایت شما عزیزان رادر پی خواهد داشت. درضمن میتوانید از خدمات مقرون بصرفه هم برخوردار شوید. چون کمترین تعرفه برای این کار درنظر گرفته شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

Image

شما می توانید آخرین پروژه های ترموود اجرا شده توسط مکس وود را در این قسمت مطالعه نمایید

Image 1

ترمووود محصولات گوناگونی دارد که با مراجعه به این بخش می توانید آن ها را مشاهده نمایید.

Image 2

جهت اخذ نمایندگی می توانید ازطریق تماس با ما و یا با شماره 02188567624 تماس حاصل فرمایید.

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

چوب ترمو یا همان ترمووود یا چوب اصلاح شده حرارتی چیست؟

چوب ترمو یا همان ترمووود یک نوع چوب است که از طریق عملیات حرارتی در دمای بالا و بدون استفاده از مواد شیمیایی به دست می‌آید. این فرایند باعث تغییر خواص چوب می‌شود و آن را مقاومت‌تر و پایدارتر در برابر ترک‌ها، رطوبت و حشرات می‌کند.

چگونه چوب ترمو ضد آب می شود و مقاومت آن افزایش می یابد؟

زمانی که چوب ترمو را رنگ  کنید ترمووود ضد آب می شود و مقاومت آن افزایش پیدا می کند حتما خودتان در بازارهای ساختمانی سفر کنید و رنگ چوب ترمو مناسب را خریداری کنید . وقت خود را صرف کنید، اما 100% چیزی را که دوست دارید بدست آورید. هنگام انتخاب، باید 2-3 بسته را بازرسی بصری انجام دهید، اگر همه چیز خوب است، به احتمال زیاد کل مقدار با انحراف از تنوع بیش از 5٪ یکسان خواهد بود. همچنین باید رطوبت را اندازه گیری کنید، نباید از 15٪ تجاوز کند، هر چه کمتر، بهتر. 

رنگ چوب ترمو مخصوص کف و نما چیست ؟

تمام رنگ‌های پایه آب این مزیت را دارند که بر خلاف رنگ‌های ارگانیک که حلال آن در زیر روغن است، به سرعت خشک می‌شوند. اما آنها به شدت انبوه درخت را بالا می برند. ولی رنگ های مخصوص نما و کف رنگ ترمووود ضد سایش است و این رنگ ها آلمانی بوده مانند بریلوکس تکنوس و رمرس و پایه آن روغن می باشد.

چه نوع رنگ چوب ترمو برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود؟

آماده سازی اولیه، استفاده از مواد رنگ آمیزی ترمووود ، استفاده از روغن، لاک یا رنگ به منظور رنگ آمیزی از چوب ترمو در داخل خانه عملاً هیچ تفاوتی با رنگ آمیزی بیرونی ندارد. اما در اینجا، در صورت تمایل، ضخامت باقیمانده رنگ خشک روی سطح چوب حیاتی نخواهد بود. بنابراین در اینجا می توانید محصولاتی با جامدات کمتر انتخاب کنید، از لاجوردهای زیبا مانند بریلوکس از تکنوس رمرس استفاده کنید. و مهمتر از همه، می توانید از رنگ های پاستلی از سایه های خاموش و روشن استفاده کنید که نمی توان آنها را در بیرون اعمال کرد.

رنگ مخصوص چوب ترمو در فضای خارجی چیست؟

بهترین چوب برای فضای خارجی ترموود فنلاندی می باشد. اما بهتر است قبل از نصب ترمووود در فضای خارجی آن را رنگ کنید. ما آسیاب اولیه را با دستگاه اکسنتریک با دانه 120-150 انجام می دهیم و اگر مواد بی کیفیت باشد ابتدا با دانه 80 و فقط با 120-150 آسیاب می کنیم. این امر به منظور یکنواخت کردن عیوب ریزش جزئی و باز کردن منافذ چوب ترمو برای چسبندگی بهتر سطح به رنگ ترمووود ضروری است.

قیمت نصب چوب ترموود چه قدر است؟

برای اطمینان از دوام و کیفیت نصب ترموود پوشش، باید  از تکنولوژی پیروی کرد و همچنین زیر سازی را به درستی آماده کرد. در شرکت ما می توانید نصاب ترمووود را سفارش دهید . مونتاژ و نصب توسط افراد با دست درست انجام می شود با سال ها تجربه واقعی با چوب ترمووود. آنها قبلاً ویژگی‌های درخت حرارتی را در اشیاء مختلف «مصرف کرده‌اند».

قیمت چوب ترموود فنلاندی چه قدر است؟

قیمت چوب ترمو به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند نوع چوبی که ترموود می شود که آن چوب خام روسی ساسنا باشد یا یولکا چوب خشک کن رفته باشید یا چوب خام خیس و چوب خامی که ترمو می شود قیمت آن مشخص می شود مانند درجه کیفیت چوب که درجه 2 باشد درجه یک باشد سوپر باشد گره های آن پروانه یا گرد باشد بازی رنگ در شاخه چوب ترمو نباشد. قیمت شاخه ای چوب ترمو فنلاندی به عوامل مختلفی بستگی دارد ما در مکس وود چوب ترمو پاک چوب ها را بعد از مولدر شدن جدا می کنیم و درجه بندی کیفیت را شکل می دهیم.

چرا از چوب ترمو وود استفاده می کنند ؟

ترموود امروزه محصول شناخته شده ای است بخصوص برای افرادی که به نوعی با چوب سر و کله دارند ، ترموود یا همان چوب ترموود به دلیل داشتن استحکام بالا و ماندگاری بالا همانند چوب های طبیعی زود دچار پوسیدگی ، تورم و خرابی در ظاهر مانند تغییر رنگ نمی شود ، البته این به این معنا نیست که چوب ترموود به هیچ نوع نگهداری نیاز ندارد ، خیر این چوب ها در واقع با عملیات حرارتی بسیار پیشرفته از چوب خام تبدیل به چوب مستحکم تر و مقاوم تری می شوند.

چرا چوب ترمو وود به رنگ هم نیاز دارد ؟

تا برای استفاده در ساخت و تولیدات مختلف مقاومت بالاتری پیدا کنند ، البته بازهم به مرور زمان چوب با توجه به علت های گوناگون مانند : تابش مستقیم خورشید ، شرایط آب و هوایی و تاثیرات محیطی ، نفوذ آب و عوامل مختلف همچنین برای احیاء رنگ و جلای اولیه احتیاج به نگهداری و تقویت دارد که رنگ ترموود این وظیفه را بر عهده دارد. رنگ ترموود هم دنیای خاصی مانند چوب ترموود دارد ، هر کدام از این رنگ ها ویژگی های خاص خودشان را دارند ، با استفاده از این رنگ ها می توانیم هر نوع رنگ و ظاهری را به چوب ببخشیم ، جلاء و شفافیت چوب را بسیار بالاتر ببریم ، همچنین عمر و دوام چوب را افزایش دهیم.

از چه ترمووود هایی استفاده می شود؟

روف گاردن، دکوراسیون داخلی، آلاچیق و سایه بان، کفپوش چوبی فضای باز، سازه های درب و پنجره، قرنیز و راه پله، سونا و استخر، نما و سازه های زیرکار چوبی نمونه‌هایی از کاربرد ترمووود است.

چوب اولیه در ساخت ترمووود چیست و چگونه خواصی دارد؟

چوب مورد استفاده برای ساخت ترمووود، چوب درخت کاج بوده که نسبت به سایر چوب ها ساختار مقاوم و مستحکم تری دارد.

ترمووود در چه ابعادی قابل استفاده است؟

این محصول در انواع سایز تولید گشته، که با توجه به کاربرد آن قابل تغییر است.

چرا از ترمووود به عنوان یک متریال خارجی یاد می‌شود؟

ترمووود به دلیل مقاومت در برابر عوامل مخرب طبیعی، محصولی مناسب برای زیباسازی روف گاردن، باغ و ویلا می باشد.

موارد استفاده از ترمووود در دیزاین باغ ها و ویلا چیست؟

ترمووود محصولی با کیفیت برای استفاده در طراحی ویلا و انواع روف گاردن ها، آلاچیق ها و یا به عنوان کفپوش کنار استخر می باشد.

مراحل تولید ترمووود به طور کلی به چند قسم طبقه بندی می‌گردد؟

ترمووود در سه مرحله خشک کردن، حرارت دیدن و خنک کردن تولید می‌شود. 

قیمت چوب زبان گنجشک ( چوب ون) چقدر است؟

چوب زبان گنجشک به دلیل کیفیت و استحکام بالا و تقاضای زیاد خریداران، جزو چوب‌های گران‌قیمت بازار محسوب می‌شود. با توجه به نوسانات قیمت در بازار چوب باید قیمت روز چوب زبان گنجشک را از 02188567624 بپرسید.

چرا رنگ چوب زبان گنجشک با گذشت زمان تغییر می‌کند؟

تغییر رنگ زبان گنجشگ مانند سایر چوب‌ها امری طبیعی است. این تغییر رنگ به دلیل قرارگیری در معرض اکسیژن و نور ماورای بنفش خورشید ایجاد می‌شود.

ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود ترمیم و بازسازی رنگ ترمووود

اطلاعات تماس مکس وود

تهران،سعادت آباد، علامه جنوبی، بالاتر از کوچه ۲۸ پلاک ۸۰، ساختمان علامه،طبقه۴ واحد۴

*هدیه ویژه مکس وود. با ثبت تلفن همراه خود یک میلیون تومان تخفیف ویژه هر کدام از خدمات ما را دریافت نمایید.*

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
سبد خرید
مشاوره: 09396799084