رنگهای ترمووود

چوب هایی که عملیات ترمو یا ترمووود روی آنها به صورت استاندارد و مکانیزه انجام شده باشد، کاملا در مقابل شرایط جوی از قبیل باران، گرما، ریزش برف و رطوبت دارای مقاومت بالایی می باشد اما استفاده از رنگهای ترمووود بعنوان تکمیل کننده پروسه ترمو دارای اهمیت و ضرورت خاصی می باشد که خاصیت تاثیرگذاری اشعه uv آفتاب برروی چوب را به تاخیر می اندازد.کلیه محصولات رنگی این شرکت به صورت پایه آب و به صورت جذبی بوده که این قابلیت به عمر رنگ و کیفیت آن می افزاید. قابل ذکر است رنگ استفاده شده در این مجموعه متعلق به شرکت Tikkurila کشور فنلاند می باشد و دارای بیش از 30 نوع طیف رنگی است که دست مشتری را جهت انتخاب رنگ دلخواه باز می گذارد.

تیکوریلا از سال 1862 میلادي

تیکوریلا بزرگترین و مدرنترین گروه رنگسازي اروپاي شمالی می باشد، با یک و نیم قرن تجربه و کارنامه درخشان از سال 1862 میلادي. تیکوریلا را به برند قوي و نام نیک، کیفیت بالا و متخصصین درجه اول صنعت رنگ می شناسند که همیشه بهترین نتایج و رضایت مشتري را فراهم می کند.

تیکوریلا در 10 کشور مختلف کارخانجات تولیدي داشته و در بیش از 40 کشور مختلف محصولات خود را به فروش می رساند. تیکوریلا در تمامی کشورها و بازارهاي اصلی خود به عنوان برترین رنگ شناخته می شود.

تیکوریلا با 3100 نیروي کاري، در سال 2015 بیش از 584 میلیون یورو درآمد داشته است. دفتر مرکزي تیکوریلا در شهر وانتا، هلسینکی در فنلاند می باشد.

تحقیقات و تکامل رنگها در کشور فنلاند صورت می گیرد.

شرکت تاج طرح رنگین، نماینده رسمی فروش محصولات تیکوریلا در ایران، کلیه محصولات را مستقیما و تنها از کارخانجات تیکوریلا در فنلاند وارد کرده و در سراسر ایران توزیع می نماید. انتخاب مناسبترین محصولات براي اقلیم ایران و نحوه استفاده درست از آنها همیشه همراه با مشاوران و متخصصان تیکوریلا انجام می گیرد. مشاوران شرکت تاج طرح رنگین تماما فارغ التحصیل دانشکده رنگ تیکوریلا در فنلاند می باشند.

محصولات حفاظت از چوب تیکوریلا بسیار متنوع بوده و براي هر نیازي راه حلی بسیار مناسب دارد. رنگ، لاك و روغن از خانواده رنگ هاي والتی، پینجا و سوپی از جمله این محصولات می باشند. این محصولات، با صدها رنگ مختلف، بهترین محصولات بازار براي زیبایی و حفاظت از چوب نما، کف و مبلمان در داخل یا خارج ساختمان بوده و عمر مفید چوب را بسیار طولانی می کنند. رنگهاي مخصوص چوب گداخته یا ترمووود به درون چوب و الیاف آنها نفوذ کرده و چوب را از درون و بیرون محافظت می کنند.

    شرکت MexWood نماینده رسمی شرکت HJT-Holz فنلاند در ایران مجموعه ای جوان و پرانرژی است که با داشتن مدیریت و پرسنلی مجرب و متخصص در زمینه چوب های ترمو میتواند بهترین مشاور در خصوص تهیه محصولات چوبی باشد. این مجموعه با دقتی کم نظیر و با پشتوانه چندساله در زمینه اجرای چوبهای ترمووود میتواند کمک شایانی در خصوص انتخاب و اجرای هرگونه طرحی از سوی شما مشتریان عزیز باشد.
    دفتر مرکزی: سعادت آباد، علامه جنوبی، بالاتر از کوچه ۲۸ پلاک ۸۰، ساختمان علامه،طبقه۴ واحد۴
    تلفن: 88567624-021

    سبد خرید