پتینه کاری

پتینه در لغت به معنای کهنگی و زنگار است ولی اصطلاحی است که در رنگ کاری ساختمان به عنوان سبکی از کار نقاشی ساختمان به کار برده می شود. با انجام پتینه کاری سطح کار حالت کهنگی و رنگ و رو رفتگی می گیرد. امروزه با روی کار آمدن متریال های جدید و همچنین سبک های کاری متنوعی که به مجموعه رنگ های دکوراتیو و پتینه اضافه می شود، می توان جلوه های مدرنی به سطح کار بخشید که امروزه این رو به تکامل و پیشرفت می باشد.

از جمله برجسته ترین مزایای نقاشی دیواری شامل موارد ذیل می باشد:

ارزش هنری بسیار بالای آن
تنوع نامحدود طرح ها و رنگ ها
زیبایی فضای شهری
قابلیت اجرای طرح در هر وسعتی از دیوار،به این صورت که طراح قادر است سایز نقاشی را با محیط مطابقت دهد.
جدید و متفاوت بودن این سبک در ایران
قابلیت تطابق با هر سلیقه ای،اعم از سنتی و مدرن.
دوام و طول عمر بالا

عمر و مدت زمان سالم ماندن اثر یکی دیگر از ویژگی هایی است که با آن میتوان به کیفیت یک جنس امتیاز داد. عمر ورق طلا ها بسته به شرایط مختلف، متفاوت است. اگر ورق طلا به طور اصولی و با موادی با کیفیت به سطح چسبیده شود و پس از آن در شرایط مناسب نگه داری شود، میتواند هزاران سال بدون تغییر در رنگ و شکل، دوام داشته باشد. همانطور که عکس نشان میدهد آثار بجامانده از مصریان باستان به دلیل اینکه در جای مناسب و در شرایط آب و هوایی خاص نگه داری شده بودند بیش از ۵۰۰۰ سال عمر کرده و درصد کمی از کیفیت اولیه ی آن کاهش پیدا کرده است.

خدمات پتینه کاری:

رنگشور ابزار ها و اجرا ورق‌طلا‌و طرح ینگ

تینه برجسته

نقاشی و پتینه ابرو باد و رنگشور ابزار‌و اجرا ورق طلا

پتینه ایتالیایی

نقاشی دیوتری

 

    شرکت MexWood نماینده رسمی شرکت HJT-Holz فنلاند در ایران مجموعه ای جوان و پرانرژی است که با داشتن مدیریت و پرسنلی مجرب و متخصص در زمینه چوب های ترمو میتواند بهترین مشاور در خصوص تهیه محصولات چوبی باشد. این مجموعه با دقتی کم نظیر و با پشتوانه چندساله در زمینه اجرای چوبهای ترمووود میتواند کمک شایانی در خصوص انتخاب و اجرای هرگونه طرحی از سوی شما مشتریان عزیز باشد.
    دفتر مرکزی: سعادت آباد، علامه جنوبی، بالاتر از کوچه ۲۸ پلاک ۸۰، ساختمان علامه،طبقه۴ واحد۴
    تلفن: 88567624-021

    سبد خرید